Ansatte

Velkommen til LEARN LIER

Abdul Warsame

Abdul Warsame
Trafikklærer

94 00 49 00

tung.lier@learn.no

Anne Johansen

Anne Johansen
Trafikklærer

94 00 49 00

tung.lier@learn.no

Endre Nilsen

Endre Nilsen
Administrasjon

94 00 49 00

endre.nilsen@learn.no

Ester Erlendsdottir

Ester Erlendsdottir
Kontormedarbeider

94 00 49 00

tung.lier@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Daglig leder

94 00 49 00

geir.cato@learn.no

Hege M Øen

Hege M Øen
Administrasjon

94 00 49 00

hege.oen@learn.no

Heidi Lofsberg

Heidi Lofsberg
Kontormedarbeider

94 00 49 00

heidi.lofsberg@learn.no

Magne Fauske

Magne Fauske
Trafikklærer

94 00 49 00

magne.fauske@learn.no

Morten Andersen

Morten Andersen
Trafikklærer

40 23 59 11

tung.lier@learn.no

Øivind Kristiansen

Øivind Kristiansen
Trafikklærer

94 00 49 00

oivind.kristiansen@learn.no

Ove Bohnhorst

Ove Bohnhorst
Trafikklærer

94 00 49 00

tung.lier@learn.no

Øystein Lian

Øystein Lian
Faglig leder

94 00 49 00

oystein.lian@learn.no

Tommy Arthurson

Tommy Arthurson
Trafikklærer

94 00 49 00

tung.lier@learn.no

Tommy Weiby

Tommy Weiby
Trafikklærer

94 00 49 00

tommy.weiby@learn.no

Trine Kolstad

Trine Kolstad
Kontormedarbeider

94 00 49 00

trine.kolstad@learn.no

Vetle Fuglerud

Vetle Fuglerud
Trafikklærer

94 00 49 00

tung.lier@learn.no

Kommende kurs

Ulykkesberedskap (Lett lastebil)

26. februar / LEARN Oslo Tungbil, Haavard Martinsensvei 30, 0978 Oslo / 3 800,00

Ulykkesberedskap (Buss)

26. februar / LEARN Oslo Tungbil, Haavard Martinsensvei 30, 0978 Oslo / 3 800,00

Lastsikringskurs (Lett lastebil)

7. mars / LEARN Lier – husk verneutstyr og arbeidstøy. Deler av kurset er ute. Klær etter vær! / 4 100,00

Lastsikringskurs (Lastebil)

7. mars / LEARN Lier – husk verneutstyr og arbeidstøy. Deler av kurset er ute. Klær etter vær! / 4 100,00

Ta kontakt